Szkoła muzyczna Pro Musica

Popiełuszki 26b,
35-328 Rzeszów
600 550 306
5/5 na 10 recenzji
Jakość obsługi:
Jakość świadczonych usług:
Firma godna polecenia:

Opis firmy

Jeśli poszukują Państwo szkoły muzycznej, do której uczęszczanie będzie nie tylko obowiązkiem, ale i przyjemnością, to warto zatrzymać się nad ofertą Szkoły Muzyki Rozrywkowej Pro Musica. Organizowane przez nią zajęcia są kreatywne, dostosowywane do indywidualnych potrzeb uczniów i przebiegają w miłej, bezstresowej atmosferze.

 

 

Skierowane są one głównie do dzieci i młodzieży, i mają na celu rozwijanie i pielęgnację ich zamiłowania do muzyki, jak i dostarczanie młodym pasjonatom wiadomości potrzebnych do podjęcia dalszej kariery w tej branży. Szkoła funkcjonuje od 10 lat, a jej siedziba mieści się w Rzeszowie przy ulicy Popiełuszki 26b. Ponadto posiada oddział w Chmielniku. Jej kadrę tworzą muzycy, tancerze, aktorzy i doświadczeni pedagodzy, którzy wiedzę i doświadczenie nabywali na uczelniach w kraju i za granicą. Dzięki temu posiadają wiedzę i podejście gwarantujące efektywne przekazywanie informacji swoim podopiecznym.

Szkoła muzyczna Pro Musica prowadzi swoje zajęcia w oparciu o autorskie programy nauczania, w których zakres wchodzi instrumentalistyka, nauka śpiewu oraz lekcje z obszaru tańca i teatru. Proponuje ona naukę gry na fortepianie i keyboardzie, które przystosowywane są do poziomu zaawansowania ucznia. Nie obejmują one jedynie klasycznym kompozycji, ale też gatunki takie jak jazz, reggae czy muzykę funky. Na lekcje z nauki gry na fortepianie zapisywać można dzieci już od piątego roku życia. Zajęcia z gry na keyboardzie natomiast pobudzą dziecięcą wyobraźnię i pomogą w zdrowym rozwoju. By zapewnić ich wysoką jakość i personalne podejście do każdego podopiecznego, odbywają się indywidualne lub w grupach dwu- albo trzyosobowych. Innymi proponowanymi zajęciami są te obejmujące grę na flecie poprzecznym. Zapisywać można na nie dzieci już od siódmego roku życia, a ich program także opiera się na kompozycjach klasycznych, jak i pochodzących z muzyki rozrywkowej. Odbywają się one systematycznie i umożliwiają osiągnięcie pełnej sprawności grania.

Do Szkoły Muzyki Rozrywkowej Pro Musica mogą zgłosić się również osoby, które chcą nauczyć się gry na perkusji lub gitarze, a także osoby zainteresowanie rozwijaniem swojej umiejętności śpiewu. Szkoła prowadzi lekcje z zakresu śpiewu klasycznego, wokalu rozrywkowego i jazzowego, a także emisji głosu. Zajęcia te opierane są na nowoczesnych technikach nauczania, a ich głównym celem jest wypracowanie prawidłowej podstawy w czasie śpiewania, poznanie zasad oddychania przeponowego i doprowadzenie dykcji ucznia do perfekcji. Zajęcia z emisji głosu będą przydatne nie tylko osobom wiążącym swoją przyszłość z muzyką, ale też tym zainteresowanym pracą w szkole czy telewizji.

Szkoła jest partnerem Brytyjskiej Królewskiej Rady Szkół Muzycznych oraz Rockschool, a przy tym jest w stanie przygotować do zdobycia uznawanego w 80 krajach Międzynarodowego Certyfikatu równoważnego z zyskaniem dyplomu szkoły muzycznej drugiego stopnia. Podopieczni Pro Musica co roku wygrywają różnorodne konkursy i festiwale, a także zajmują wysokie miejsca w programach rozrywkowych takich jak Mam Talent czy X Factor.

Poznaj opinie o firmie
Szkoła muzyczna Pro Musica

Autor: Lidia
*.*.*.22
data: 2021-03-08 18:28:42
Ocena:

Szkoła muzyczna warta polecenia, jestem bardzo zadowolona z postępów, jakie robi mój syn w grze na gitarze.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Ania
*.*.*.90
data: 2021-02-01 16:29:48
Ocena:

Wysoka jakość lekcji gry na fortepianie. Warto się zapisać do tej szkoły.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Wiola
*.*.*.12
data: 2020-12-16 21:55:02
Ocena:

Dzięki uczestnictwie w zajęciach śpiewu zyskałam nową pasję, polecam.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Tamara
*.*.*.90
data: 2020-02-19 07:53:04
Ocena:

Jeśli dziecko ma skłonności do muzykowania warto spróbować i zapisać je na naukę gry na keyboardzie. Sam instrument jest niedrogi a w razie gdyby odeszły chęci bez większego problemu można go łatwo sprzedać. Co najważniejsze nauka gry na tym właśnie instrumencie świetnie wpływa na rozwój pociechy. Syn zaczął uczęszczać na lekcje w tym roku szkolnym i wszyscy bardzo się radujemy z tego powodu a co lepsze zauważyliśmy znaczną poprawę w wynikach i osiąganych stopniach.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Sysia
*.*.*.113
data: 2020-01-21 19:20:44
Ocena:

Tutaj zaczęła się moja muzyczna przygoda z fortepianem, aktualnie uczęszczam do państwowej szkoły drugiego stopnia. Wspaniali nauczyciele !

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Klara
*.*.*.79
data: 2020-01-04 20:24:20
Ocena:

Moja córka kocha śpiewać dlatego ją zapisałam do szkoły muzycznej. Jest bardzo zadowolona. Polecam.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Piotrek
*.*.*.09
data: 2019-09-30 15:00:00
Ocena:

Taniec to moja pasja. W tej szkole ją rozwijam. Polecam.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Basia
*.*.*.75
data: 2019-04-30 14:50:00
Ocena:

Super szkoła. Świetna atmosfera. Bardzo lubię do niej uczęszczać. Polecam.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Krystian
*.*.*.55
data: 2019-03-01 15:23:00
Ocena:

Dzięki tej szkole nauczyłem się grać na perkusji. Spełniłem swoje marzenia. Polecam.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Tomek
*.*.*.24
data: 2018-04-12 04:05:59
Ocena:

Polecam !

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze artykuły

Jaką szkołę muzyczną wybrać ?
Czy warto posłać dziecko do szkoły muzycznej ?
Zajęcia muzyczne
Nauka muzyki
Szkoły muzyczne
Nauka gry - przymus czy pasja ?
czytaj wiecej

Najnowsze opinie