Szkoła Muzyczna ROCKOWA

Jakość świadczonych usług:
Firma godna polecenia:

Opis firmy

Jedną z bardziej oryginalnych szkół muzycznych w Rzeszowie jest powstała w 2006 roku Rockowa Szkoła Muzyczna. Zlokalizowana jest ona przy ulicy Starzyńskiego 17, a jej kadrę tworzą czynni muzycy rzeszowskiej sceny muzycznej, pasjonaci o właściwym wykształceniu i podejściu.

Dzięki temu są oni w stanie efektywnie przekazywać swoją wiedzę podopiecznym, jednocześnie dostosowując omawiany na zajęciach materiał do ich indywidualnych potrzeb i preferencji. Zajęcia odbywają się nieregularnie - ich terminy ustalane są wspólnie przez ucznia i nauczyciela, co sprawia, że mają miejsce w terminach odpowiadających obu stronom. Szkoła bazuje na autorskich programach nauczania stworzonych przez jej pracowników, a lekcje odbywają się w profesjonalnie wyposażonych salach, co gwarantuje ich wysoką jakość i bezpieczeństwo.

Do Rockowej Szkoły Muzycznej można zapisywać się przez cały rok, co nie narzuca sztucznych, często nieodpowiadających podopiecznym ram. Wszystkie zajęcia dostępne są w stałej, atrakcyjnej cenie. Wśród prowadzonych lekcji znajduje się chociażby nauka gry na gitarze - instrumencie, który stanowi podstawę zespołu grającego muzykę rozrywkową. Na zajęcia te mogą uczęszczać dzieci już od siódmego roku życia, a także młodzież i dorośli. Prowadzone są one zarówno od podstaw, jak i na wyższym stopniu zaawansowania. Obejmują poznawanie akordów, nut i rytmów, aż do komponowania własnych kompozycji. Skorzystać z nich mogą miłośnicy gitary klasycznej, akustycznej, elektrycznej czy basowej. Rockowa Szkoła Muzyczna oferuje także lekcje gry na pianinie, keyboardzie czy perkusji, a tym, co ją wyróżnia na tle innych szkół muzycznych w Rzeszowie są zajęcia z gry na ukulele. Również one prowadzone są od podstaw z uwzględnieniem prawidłowego ułożenia instrumentu i zagadnień z teorii muzyki. Kurs obejmuje też bardziej zaawansowane ćwiczenia.

W ofercie placówki znajdą dla siebie kurs osoby zainteresowane rozwijaniem swojej umiejętności śpiewu. Proponowane zajęcia poruszają zagadnienia z zakresu prawidłowych technik śpiewu, odpowiedniego oddechu, ułożenia krtani, postawy w czasie śpiewu oraz emisji głosu. Nauczyciele szkoły pracują w uczniem nad dykcją, frazowaniem i intonacją, tym samym wyposażając go w narzędzia, dzięki którym będzie w stanie w poprawny i emocjonalny sposób wykonywać lubiane przez siebie piosenki.

Rockowa Szkoła Muzyczna prócz prowadzenia lekcji i zajęć z obszaru instrumentalistyki i śpiewu zajmuje się organizowaniem letnich obozów muzycznych, wycieczek integracyjnych, w czasie których jest realizowany program muzyczno-wypoczynkowy oraz warsztatów. Zrzeszają one z reguły osoby między dziesiątym a dwudziestym rokiem życia o różnym poziomie muzycznego zaawansowania. Placówka ta jest więc świetnym miejscem nie tylko do nauki i rozwijania pasji, ale także wspaniałego spędzania czasu z rówieśnikami.

Poznaj opinie o firmie
Szkoła Muzyczna ROCKOWA

Autor: Ola
*.*.*.101
data: 2020-02-19 08:30:11
Ocena:

Córka uczęszcza aktualnie drugi rok tutaj, przez ten czas bardzo się rozwinęła i na dzień dzisiejszy nie wyobraża sobie dnia bez gry na gitarze !

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Mart_1981
*.*.*.44
data: 2020-01-29 17:02:16
Ocena:

Bardzo fajny program nauczania zachęcający dziecko do nauki a do tego naprawdę elastyczne terminy zajęć indywidualnie dostosowane dla ucznia.

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Najnowsze artykuły

Jaką szkołę muzyczną wybrać ?
Czy warto posłać dziecko do szkoły muzycznej ?
Zajęcia muzyczne
Nauka muzyki
Nauka gry - przymus czy pasja ?
czytaj wiecej

Najnowsze opinie