Szkoła Muzyki Rozrywkowej Virtuoso

Pułaskiego 3,
35-011 Rzeszów
663 988 310
5/5 na 1 recenzji
Jakość obsługi:
Jakość świadczonych usług:
Firma godna polecenia:

Opis firmy

Szkoła Muzyki Rozrywkowej Virtuoso to prywatna szkoła muzyczna w Rzeszowie, która oferuje swoim uczniom zarówno zajęcia indywidualne, grupowe, a także indywidualne wypożyczenie instrumentu. Jej oddziały zlokalizowane są w sześciu miejscach, także poza miastem, co umożliwia uczniom oraz ich opiekunom wybranie lokalizacji najbardziej im odpowiadającej i zapewniającej łatwy dojazd. Placówki rzeszowskie znajdują się przy ulicach Pułaskiego 3, Żeromskiego 6/2 oraz Monte Cassino 14, natomiast pozostałe trzy oddziały umiejscowione są w Kielanówce, Łukawcu i Czudcu.

Oferta szkoły Virtuoso stanowi odpowiedź na zapotrzebowanie osób, których pasją jest muzyka i wiążą z nią oni swoją przyszłość. Indywidualnie dostosowane do nich zajęcia umożliwiają im realizację marzeń poprzez zdobywanie koniecznej wiedzy w przyjemnej, bezstresowej atmosferze, a także w odpowiadających im godzinach. Program szkoły oparty jest na standardach muzyki klasycznej oraz rozrywkowej, takiej jak blues, jazz, rock, metal lub pop. Placówka wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich podopiecznych, proponując im zajęcia nie tylko w roku szkolnym, ale też w czasie ferii zimowych i wakacji, prowadząc nabór przez cały rok, a także oferując bezpłatne zajęcia teoretyczne. Organizowane przez nią lekcje są wartościowe i wysokiej jakości - korzysta się na nich jedynie z najlepszych materiałów edukacyjnych, profesjonalnych instrumentów i dźwięku nagłaśniającego, natomiast kadrę szkoły stanowią tylko wykwalifikowani nauczyciele posiadający wyższe wykształcenie muzyczne i pedagogiczne. Lekcje a także wypożyczanie instrumentów odbywają się na korzystnych zasadach i w atrakcyjnych cenach. Do Virtuoso można zgłosić się także o poradę lub pomoc przy zakupie, regulacji i naprawie instrumentu - tego typu usługi są bezpłatne.

Wśród oferowanych przez szkołę lekcji znajduje się nauka gry na gitarze akustycznej, gitarze basowej, fortepianie, keyboardzie, saksofonie czy ukulele. Ponadto prowadzi także zajęcia z nauki śpiewu. Zgłosić się mogą do niej osoby posiadające już pewne doświadczenie muzyczne, a także młodzież, która będzie pobierać naukę od podstaw. Nauczycieli szkoły Virtuoso cechuje indywidualne podejście do każdego ucznia. Program nauczania jest na bieżąco dostosowywany do jego potrzeb i postępów, dlatego cechuje się dużą skutecznością. Placówka aktywizuje swoich podopiecznych, poprzez angażowanie ich w różnego rodzaju występy sceniczne.

Stanowi ona świetną propozycję szkoły muzycznej dla każdego, kto chce poszerzać swoje horyzonty w tej dziedzinie, rozwijać swoją pasję lub po prostu nauczyć się gry na danym instrumencie. Zgłaszać do niej mogą się zarówno dzieci, jak i młodzież czy osoby dorosłe.

Poznaj opinie o firmie
Szkoła Muzyki Rozrywkowej Virtuoso

Autor: Marcin
*.*.*.34
data: 2020-02-15 08:33:09
Ocena:

Możliwość wypożyczenia instrumentu to duży komfort dla rodziców. Jest to kosztowny zakup na początek gdzie nie mamy pewności czy dziecko w dłuższym zetknięciu będzie chciało kontynuować muzyczną przygodę.

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze artykuły

Jaką szkołę muzyczną wybrać ?
Czy warto posłać dziecko do szkoły muzycznej ?
Zajęcia muzyczne
Nauka muzyki
Szkoły muzyczne
Nauka gry - przymus czy pasja ?
czytaj wiecej

Najnowsze opinie