Szkoła Muzyczna YAMAHA Rzeszów

5/5 na 19 recenzji
Jakość obsługi:
Jakość świadczonych usług:
Firma godna polecenia:

Opis firmy

Szkoła muzyczna YAMAHA to prywatna placówka, która swoją ofertę kieruje do wszystkich pasjonatów muzyki i osób chcących poszerzać swoją wiedzę z tej dziedziny. Jej siedziba mieści się w Rzeszowie w Centrum Handlowym "Nowy Świat" przy ulicy Krakowskiej 20, ale szkoła posiada także oddziały w Szkole Podstawowej nr 27 przy ulicy Krzyżanowskiego 24 oraz w Szkole Podstawowej nr 28 przy ulicy Solarza 12. Nie ogranicza się jednak jedynie do stolicy Podkarpacia. Swoje usługi kieruje także do mieszkańców Łańcuta, Kolbuszowej, Przeworska, Głogowa Małopolskiego, Leżajska oraz ich okolic, gdzie również zlokalizowane są jej oddziały. Umożliwia to łatwy dojazd uczniom z terenu całego województwa i jednocześnie czyni ze Szkoły Muzycznej YAMAHA jedną z większych tego rodzaju placówek w Polsce. Obecnie uczy się w niej niemalże 2000 osób.

Celem szkoły jest pielęgnacja i rozwijanie wśród ludzi pasji do muzyki, niezależnie od ich wieku. W swoim dorobku ma wiele osiągnięć, a dzięki wysokiej jakości programu nauczania, pozyskała ona także zaufanie rodziców i uczniów. Szczyci się autorskim tokiem kształcenia, który realizowany jest w oparciu o jej autorskie książki i materiały. Lekcje dostosowywane są do indywidualnych potrzeb i postępów uczniów, przez co najczęściej organizowane są w niewielkich grupach lub indywidualnie. Kadra szkoły to wykwalifikowani nauczyciele stale podnoszący swoje kompetencje poprzez udział w różnorodnych szkoleniach, którzy dokładają wszelkich starań, by organizowane zajęcia były dla uczniów ciekawe i wartościowe.

Szkoła YAMAHA prowadzi zajęcia w sześciu programach, dostosowanych do poszczególnych grup wiekowych. Dla najmłodszych przygotowane są zajęcia takie jak Niemowlaki w Krainie Dźwięków, Szkraby i Muzyka czy Dźwiękoludki, które nie tylko uwrażliwiają dzieci na muzykę, ale i wspierają ich rozwój. W ofercie skierowanej dla starszych odbiorców natomiast znaleźć można zajęcia z nauki gry na fortepianie, keyboardzie, gitarze klasycznej i elektrycznej, skrzypcach lub akordeonie. Ponadto organizowane są także zajęcia wokalne, służące rozwijaniu dykcji, kształceniu głosu, doskonaleniu słuchu muzycznego oraz umiejętności łączenia na scenie śpiewu z ruchem. Szkoła oferuje zajęcia indywidualne, jak i rozwijanie swoich umiejętności w zespołach instrumentalnych lub wokalnych. Stara się także aktywizować swoich uczniów, dając im możliwość udziału w konkursach i koncertach, odbywających się na profesjonalnie wyposażonych scenach. Także sprzęt, którym dysponuje w czasie zajęć cechuje się wysoką jakością i bezawaryjnością, dzięki czemu jest bezpieczny.

Lekcje organizowane przez Szkołę Muzyczną YAMAHA to nie tylko okazja do pielęgnowania swojej pasji i zdobywanie nowych umiejętności, ale też zwykłego cieszenia się muzyką i spędzenia miło czasu.

Poznaj opinie o firmie
Szkoła Muzyczna YAMAHA Rzeszów

Autor: Anita
*.*.*.34
data: 2020-11-10 21:09:19
Ocena:

Wysoki poziom nauczania, polecam tą szkołę.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Kamila
*.*.*.69
data: 2020-09-24 21:20:02
Ocena:

Najlepsza szkoła muzyczna w Rzeszowie, wysoki poziom nauczania i profesjonalna kadra nauczycieli.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Liliana
*.*.*.31
data: 2020-09-09 14:14:00
Ocena:

Zapisałam moje dziecko tutaj od najmłodszych lat. To był bardzo dobry pomysł. Dzięki temu moje dziecko dobrze się rozwija oraz odkryło swój talent, który teraz pielęgnuje.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Gosia
*.*.*.67
data: 2020-06-09 18:55:28
Ocena:

Szkoła, która rozwija pasję muzyczną u dziecka. Bardzo polecam, mój syn wiele się nauczył w szkole Yamaha.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Szkoła Muzyczna YAMAHA Rzeszów
*.*.*.101
data: 2020-05-04 08:11:52
Ocena:

Nauka gry na gitarze klasycznej to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu oraz rozwijanie swoich zdolności. Oferujemy zajęcia zespołowe oraz indywidualne.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Anna
*.*.*.44
data: 2020-04-15 17:44:38
Ocena:

Ciekawa firma zajęć, szkoła godna polecenia.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Joanna
*.*.*.90
data: 2020-02-23 19:01:22
Ocena:

Szkoła organizuje zajęcia w szkole podstawowej do której uczęszcza nasza córeczka. Prowadzone są w bardzo przyjaznej formie, zachęcającej dzieci do poznania świata muzyki.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Renia
*.*.*.37
data: 2020-02-01 20:44:03
Ocena:

Zapraszające metody nauczania, dziecko uczęszcza od pół roku i w tym czasie zauważyliśmy ogromne postępy w grze na instrumencie.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: nauka gry na pianinie w Rzeszowie
*.*.*.75
data: 2019-12-23 13:43:11
Ocena:

Marzyliście kiedyś o grze niczym Chopin?Jeżeli tak, to nie ma co dłużej tracić czasu. To jest najwyższy moment do podjęcia lekcji muzycznych gry na pianinie. Tylko nie mówcie, że jesteście już na to za starzy, bo na nic nigdy nie jest w życiu za późno!


Natomiast jeżeli utrwalicie się w takim przekonaniu to spróbujcie wpłynąć w jakiś sposób na wasze dzieci aby je zachęcić do takiej formy spędzania wolnego czasu, a nie tylko przed komputerem. Być może odkryją w sobie ukryty talent do fortepianu i kiedyś w przyszłości odniosą oszałamiającą karierę? Jeżeli tak, to byłby najlepszy dla nich prezent za włożoną ciężką pracę i wysiłek, który nie pójdzie na marne.

Można także kupić na aukcjach internetowych używane sprzęty do nauki gry w domu samodzielnie. Pomimo, że to nie będzie tak dobra nauka, jak w szkole muzycznej, to może tam się to udać, nawet jeśli inni będą w nas wątpić.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Jola
*.*.*.40
data: 2019-12-13 12:00:00
Ocena:

Super oferta. Każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Mariola
*.*.*.99
data: 2019-09-09 15:55:00
Ocena:

Super szkoła. Zachęcam do zapisywania się. Polecam.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Beata
*.*.*.22
data: 2019-09-05 18:26:54
Ocena:

Uczestniczyłam w szkole Yamaha w zajęciach wokalnych, bardzo polecam to miejsce.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Nadia
*.*.*.24
data: 2019-01-31 16:05:00
Ocena:

Ta szkoła dała mi możliwość udziału w konkursie. Dzięki niemu zostałam usłyszana przez wiele osób działających w tej branży. Dostałam pracę. Polecam.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Ewa
*.*.*.45
data: 2018-10-22 02:14:02
Ocena:

Polecam serdecznie zajęcia niemowlaki w kraine dźwięków.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Iwona
*.*.*.79
data: 2018-02-06 17:12:51
Ocena:

Dzięki regularnym uczestinictwie w zajęciach córka nauczyła się grać na gitarze. Serdecznie polecam.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Pianino
*.*.*.174
data: 2018-01-05 08:08:59
Ocena:

Lepszej szkoły do nauki gry na pianinie nie ma :)

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Ala
*.*.*.24
data: 2017-12-26 06:54:05
Ocena:

Bardzo polecam - świetnie podejście od uczniów

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: nauka w szkole muzycznej - chór
*.*.*.24
data: 2016-12-04 18:15:02
Ocena:

Jeżeli mamy cudowny głos, talent do śpiewu, świetną emisję głosu, ale tak bardzo się krępujemy publicznych występów, że aż nogi nam się trzęsą, to najlepszą ekspresją swoich umiejętności jest udział w jakiejś zorganizowanej grupie, takiej jak przykładowo chór, gdzie nie stoimy sami na scenie, ale w licznej grupie i mamy okazję dalszego rozwoju swoich umiejętności.

Będąc w szkole czy to też na studiach możemy dołączyć do występów chóralnych. Częste próby wspomogą nas samych i być może stopniowo z biegiem czasu przełamiemy się do tego, aby móc samemu wyjść na scenę i zaprezentować już tylko i wyłącznie samego siebie.

Miejsca, gdzie najczęściej występują chóry to przeważnie Kościoły, miejsca sakralne lub jakieś bardzo ważne uroczystości narodowe i nie tylko. Jest to rodzaj muzyki, który nie każdemu może przypaść do gustu, lecz jakże ceniony.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Amatorski zespół muzyczny
*.*.*.174
data: 2016-04-05 05:13:04
Ocena:

Jeżeli nie mamy możliwości uczestniczenia w zorganizowanych lekcjach muzycznych, które bardzo często okazują się bardzo kosztowne, to możemy popytać się wśród znajomych, czy ktoś spośród nich też ma taką samą pasję, jak my i też uwielbia przykładowo brzdąkać na strunach od gitary czy podśpiewywać sobie pod prysznicem. Jeżeli tak, to super! Możemy zgarnąć tak kilka osób i założyć swój własny amatorski zespół muzyczny.

Może nie będzie on od razu super zgrany i ambitny, ale z biegiem czasu, już po pięćdziesiątej próbie z kolei w garażu wszystko zacznie nam wychodzić coraz lepiej i być może po jakimś czasie będzie owy zespół gościł na największych scenach muzycznych naszego kraju i nie tylko?

Także warto ryzykować pod takim kątem i nie marnować swojego talentu i upływającego czasu, bo dwa razy dana chwila się więcej nie wydarzy i trzeba łapać to, co przynosi nam los.

W szkole muzycznej YAMAHA w ramach nauki gry są zespoły muzyczne :)

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze artykuły

Jaką szkołę muzyczną wybrać ?
Czy warto posłać dziecko do szkoły muzycznej ?
Zajęcia muzyczne
Nauka muzyki
Szkoły muzyczne
Nauka gry - przymus czy pasja ?
czytaj wiecej

Najnowsze opinie